„Ką apie būsto kreditus ir finansus turi žinoti kiekvienas?” Vilniuje

Svajonių būsto link: viskas, ką turite žinoti apie būsto kreditus ir finansus

Praktinis seminaras norintiems sumaniai valdyti savo pinigus ir pasiruošti būsto įsigijimui

Vietų skaičius ribotas

Iki seminaro liko:

Dienų
Valandų
Minučių
Sekundžių

Vilniuje, T. Ševčenkos g. 16 (Viešbutis „Corner Hotel”)

2018-08-21 | 18.30 val. (Antradienis)

Bilieto kaina: 15 Eur. Bilietus internetu galite nusipirkti iki seminaro dienos 16 val. Vėliau, atvykus į seminarą, bilieto kaina – 20 eur.

Seminarą veda Žilvinas Butkevičius.

Šis seminaras skirtas kiekvienam, siekiančiam efektyviai valdyti savo pinigus ir kasdien jaustis saugiai finansiškai, net jei imti būsto kredito kol kas neplanuojate.

  APIE KĄ KALBĖSIME?
 • Finansinius įrankius pinigų valdymui
 • Apie būsto kreditus nuo A iki Z - paprastai ir suprantamai
 • Tai, ko apie kreditus neišgirsite banke, tačiau žinoti privalote
 • Būdus, kaip pasinaudoti mokesčių lengvatomis iki 70 %
 • Paskolos draudimą netikėtais gyvenimo atvejais
 • Rizikų valdymą ir turimos paskolos optimizavimą
  KOKIĄ NAUDĄ GAUSITE?
 • Būsite ramūs dėl savo finansų
 • Banke jausitės užtikrintai ir išvengsite brangių klaidų kreipiantis dėl kredito
 • Priimsite tik naudingiausius finansinius sprendimus, remdamiesi įgytomis žiniomis
 • Sutaupysite tūkstančius eurų, pasinaudodami mokesčių lengvatomis
 • Sugebėsite užsitikrinti finansinį saugumą optimizuodami jau turimą paskolą
 • Gausite nemokamą individualią 1 val. konsultaciją

Vietų skaičius ribotas

Susipažinkite su lektoriais:

Arnas Markevičius

Profesionalus lektorius, finansinių konsultacijų įmonės vadovas, kurio komentarus finansų temomis publikuoja Verslo žinios ir delfi.lt.

Arnas jau daugiau nei 10 metų konsultuoja klientus finansų klausimais, tad puikiai pažįsta jų poreikius. Seminarų dalyviai labiausiai vertina Arno gebėjimą sudėtingas finansų valdymo detales perteikti paprasta, suprantama ir įdomia kalba.

„Būsto kreditas – įsipareigojimas keliasdešimčiai metų, kuriame daugelį aspektų renkatės patys. Iš praktikos žinau, kad dauguma nesidominčių, neišvengia klaidingų pasirinkimų, kainuojančių dideles pinigų sumas. Žinodami, kaip ruoštis ir valdyti būsto paskolą, kaip rinktis finansinius įrankius ir išnaudoti mokesčių lengvatas, išsaugosite tūkstančius eurų ir būsite finansiškai saugūs.“ – sako Arnas.

Žilvinas Butkevičius

Verslininkas, asmeninio tobulėjimo treneris, UAB „M Capital” steigėjas ir bendrasavininkas, taip pat VšĮ „Septyni penktadieniai” vadovas, mokymų programos „7 savaičių iššūkis” kūrėjas.

Žilvinas finansų srityje dirba nuo 2006 metų, tad turi sukaupęs ilgametę patirtį asmeninių finansų valdyme, investavime ir pasyvių pajamų kūrime. Seminaro dalyviai Žilviną apibūdina kaip lektorių, kuris ne tik dalinasi vertingais patarimais, bet ir stipriai motyvuoja siekti savo tikslų.

„Visa savo širdimi ir energija ir siekiu kasdien padėti žmonėms tapti turtingesniais ir tiek finansiškai, tiek emociškai laisvesniais. Noriu, kad kelias link savo svajonių būsto jiems būtų kuo aiškesnis, todėl savo patirtimi, žiniomis ir motyvacija mielai dalinuosi su seminaro dalyviais” – sako ilvinas.

Vietų skaičius ribotas

Seminarą organizuoja:

M CAPITAL komanda – tai savo veiklą mylinčių jaunų ir veržlių verslininkų kolektyvas, susivienijęs tam, kad savo patirtį, įgūdžius ir pasaulėžiūrą panaudotų svajones turinčių žmonių motyvacijos stiprinimui.

Savo patirtimi nuoširdžiai dalinamės atvirųjų seminarų metu visoje Lietuvoje ir kiekvieną norintįjį supažindiname su asmeninių finansų valdymo subtilybėmis.

Mums svarbiausia – atvirumas, profesionalumas, pozityvumas. Šiomis savybėmis užkrečiame ir seminarų dalyvius – negatyvias emocijas keičiame pozityviu požiūriu į gyvenimą, surandame atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, motyvuojame žengti pirmuosius žingsnius pokyčių ir realių rezultatų link, bei pastebėti ir išnaudoti galimybes.

Noriu gauti informaciją apie kitą Būsto Kreditų seminarą ateityje:

* būtini laukai